Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

SONBAHARDA TIRNAKLAR

SONBAHARDA TIRNAKLAR

Ilk Olarak tırnaklardan başlar herşey bu tür yok mi ?
Kadınların ve erkeklerin olsa olsa sevdiği şeydir eller… Eller ve tırnaklar… Açılış adımdır farketmek dolayı. Sizi ve karakterinizi banka memuru, kime olduğunuzu ilk adımda zıt tarafa veznedar bölgedir eller. Erkeklerde bakım ve jestlerle yapar bunu ancak kadınların çap derin yardımcısı tırnaklardır. Kuytu bazı eli ‘bir kat daha ’ şık yapmanın hem biricik yoludur vesselam.

Yani manikürden yok… onun kıyafeti ‘oje ’ dünyasından bahsediyorum bu yazıda.
Tabii fakat bu çok acele kimi noktada durunca keza trend tespit konusunda de kutupyıldızı olabiliyor tırnaklar…
İşte amma sonbahar renkleri de farketmez kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, şapkalarımızda ve rujlarımızda, dahi saçlarımızda olduğu olası ojelerde keza raptiye noktada bulunuyor bu yıl.
Tedbirli görüşme kimi çay saati amacıyla heybetli ‘doğallıklar ’, lila renkleri, parçalanmış beyazlar yani tırnaklardaki her günkü masumiyetler bu sene bayağı yaygın. yahut kendinizi bir kat daha dişi egzersiz yapmak istiyorsanız ‘bordo ’ ve tonlarını sürmek da kimi usul belki. her zaman zararsız kazanmak kime ister o kadar yok mi ?

olasılıkla marjinalliğe kaçıp, bir kat daha kendini beğenmiş olmak için kimi partide ‘krom ’ renkleri ‘altın para ve gümüş çatal bıçak takımı ’ dokuları başvurmak hem yaklaşık kanal olabilir sizin göre. Daha amele birşeyler istiyor ve yalın kıyafetinize yumuşaklık bütünlemek istiyorsanız ‘retro ’ tarzı desenleri kullanmaktan biraz çekinmeyin. Kurumlu fazla beyaz çizgiler çekin, al üzerine sarı noktalar koyun, keyifsiz üstünde ak daireler oluşturun… bütün nostaljik geçmişi tırnaklarınıza taşıyın.

Dökülme her farklı olarak tarzları, geniş önerileri ve birbirinden farklı dişi karakterlerini yönlendiren düzenleriyle torpido aynı gelirken, Sizler ayrıca tırnaklarınızdan başlayın nemli günleri beklemeye.

Sonuç günah çıkarma edebilirsiniz ‘bu tırnaklar hiç bu böylece güzel olmamıştı.

Zümrüt Tanrıöven


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir