Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Hakkımızda

Sohbety Bilişim internet Teknolojileri. 1998 Den günümüze kadar Türkçe Mirç server hizmeti veren ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde gelen sayılı Türk serverlarından biridir Sohbety. Bugün gelmiş olduğumuz durum itibari ile kullanıcılarımızın büyük payı olduğunu söyleyebiliriz. Gelişen Teknoloji çağı ve bizim de ayak uydurmamız gereken bi takım gelişmeler sonrası bugün bir çok kelimelerde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Geçmişte sadece Mirc üzerinden Chat imkanı sağlayan Sohbety bugün artık Web ve Mobil olmak üzere bir çok farklı yazılımsal sistemler ile kullanıcılarına Sohbet imkanı sağlamaktadır.

Mobil Chat ve Sohbet Sistemi

Bir çoğumuzun artık kullanmakta olduğu Chat alt yapısına sahip sistemlerdir. Aslında farklı isimlere sahip olsalarda kullanıcıların bildiği ismi budur. Biraz daha bahsetmemiz gerekirse qwebirc de diyebiliriz. Sistemin işleyiş biçimi kullanıcıların Mobil odaklı sistemler: Cep Telefonu, Tablet gibi cihazlardan Sohbety^’ya erişmek istediklerinde bu sistemler alt yapımız tarafından algılanarak sizlere kullanmakta olduğunuz yazılım sistemlerine yönlendirerek rahat ve kullanışlı biçimde Sohbet etmenizi sağlar.

Oyun ve Eğlence Kanallarımız

Sitemiz üzerinde yer almakta olan bir çok Eğlence uygulamamız bulunuyor. Bunlardan bahsetmek gerekirse Chat Odaları içerisinde #Oyun, #Kelime Gibi bir çok Oyun severler için geliştirmekte olduğumuz projelerimiz mevcuttur. Ayrıca sitemiz üzerinde de geliştirmiş olduğumuz bazı testlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: Aşk Ölçer, Bununla Sevgili düzeyinizi analiz edebilirsiniz. Zeka Seviyesi Testi ile seviyenizi Ölçebilirsiniz. dilerseniz sağ sütundan bakarak tüm testlerimizi deneyebilirsiniz. Ayrıca bayanlarımızı da unutmadık dilerseniz Burç Yorumları ile Günlük Burç Yorumunuzu okuyabilirsiniz.