Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

SAÇINIZA KARŞI FIRÇA SEÇİN

SAÇINIZA KARŞI FIRÇA SEÇİN

Hilesiz saç fırçası sürmek, saç ve saç derisi fazla ağır etkilidir. Piyasada, farklı malzemelerden yapılan, aksine figür ve boyutlarda saç fırçaları gerçek. Bu kadar çok opsiyon içinde saçınızın sağlığını kurtaracak fırçayı seçmekse aşırı kaçınılmaz.

Kalın telli, bukleli, işlenmiş ve çelimsiz, hırpalanmış ve tembel saçlara için değişik materyallerden, farklı dişleri olan fırçalar yapılmıştır. İşte size bir iki işaret…
”Vent” paylama olarak tanıdık, tabanında balıketi ortam girişleri olan az bulunur çentilmiş fırçalar, saçların havalanmasını sağlayan malzemesi tamamen saçlara cilt kazandırır. Saça sürtüşme yapan gedik sayısı azdır dolayısıyla elektriklenmeden, saçı havalandırarak tarar. Saç ağırlaşmaz.

Dolambaçlı paylama saçları düzlemek içindir. Saçınız ne kadar uzunsa çok daha tam silindirli olanı seçmelisiniz. Metal kullanmadan, maşayla abartılı ısı uygulamadan, fönle ısı üflemeden, saçı hırpalamadan düzgün bukleler almak dolayı idealdir. Saç tekerlek azarlama üstüne ortam alarak, kırılmadan resim alır.

Saçlar kuruyken tarandığında averaj görür. Saçı ıslakken balıketi tarakla taramanız en doğrusudur. Saçı kırmaz, lütfen açar ve çekiştirmez.
Naylon ve doğal canavar kılı karıştırarak üretilen fırçalar boylu boslu saçları şekillendirmede açık yürekli seçimdir. Doğuştan Olan kıllar saçı parlatır, naylonlar -se en ince ayrıntısına kadar saçı kavrayarak averaj görmesini engeller.
Saçları krepe sahip olmak (şişirmek) amacıyla kullanacağınız paylama şiddetli, iki üç kuyruk az bulunur kıldan üretilmiş olmalıdır. Hatırlatmakta avantaj geçerli. Koyu krepe almak saça hassas hasar verir, kırar, koparır. Özel yaklaşık plan dolayı olabilir ara sıra yapılabilir başka aşırı krepe saçınıza zarar verir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir