Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Ramazanda Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ramazanda Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ramazanda Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ramazanda ayında oruç tutarken ağız kokusu sizi ve çevrenizdekileri hastalıklı edebilir. Oruçlu olduğunuz dolayı haliç spreyi yada sakız kullanamadığınızdan, size önereceğimiz ağız kokusu çıkarma yöntemlerini kullanarak orucunuza ortalama gelmeden haliç kokusunu hafifletebilirsiniz.

Ramazanda Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ramazanda ayında oruç tutarken surat asma kokusu sizi ve çevrenizdekileri hastalıklı edebilir. Oruçlu olduğunuz için surat asma spreyi yada sakız ağacı kullanamadığınızdan, size önereceğimiz surat asma kokusu çıkarma yöntemlerini kullanarak orucunuza cari fiyat gelmeden ağız kokusunu hafifletebilirsiniz.

 

 

Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

 

Ramazan ayında oruç tutarken ortaya kalkan en kocaman basım ağız kokusudur. Zaman halinde eğlenceli biraz etrafında bulunanlar karşı can sıkıcı ve özgüven eksikliği fail bu yer, bir iki saf yöntemle basım olmaktan çıkabilir.

 

Geceleyin boyu ağızda propagandacı bakteriler ve özümseme kanalında biriken gazlar sabahtan kalktığınızda surat asma kokusu oluşturur. Ağzınızda kokuşmuş bazı diş olması hem de ağız kokusu oluşmasında başlıca temsilci iken duruş alır. Oruçluyken gündüz halinde yem tüketmemek, ağız kokusunun katlanarak artmasına gaye olur.

 

Sabahtan kalktığınızda su yutmadan kısaltılmış miktarda diş macunu kullanarak dişlerinizi fırçalamanız haliç kokusu problemini giderecektir. Sahurdan netice yatmadan önce ayrıca dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Çürümüş dişlerin deva ettirilmesi de ağız kokusunu eleştirici oranda giderecektir.

 

Burun tıkanmasından uygun geceleyin yatarken oral esinti alıp verenlerde ağız kokusu daha pozitif olacaktır. Bu sorunun çözümüne müstakbel adımlar atmalısınız. İftarda ve sahurda yediğiniz besinleri tamamen çiğnemeden yutmamalısınız. İftar ve sahurda yemeğin yanısıra limon rengi su içeren içki surat asma kokusunu belirgin oranda giderecektir.

 

İftar ve sahur yemeklerine az miktarda tarçın karıştırmak, surat asma kokusu oluşumunu önleyecektir. Yemeklerden devam dişlerinizi fırçalamalı, haliç gargarası yapmalı ve diş ipi kullanmalısınız.

Sagliksiteniz.Com

Ramazanda Surat Asma Kokusu Nasıl Önlenir

20 Haziran 2015 – 14:57:13 Izah Yok 315 okunma 2 beğeni
Etiketler: oruç tutarken surat asma kokusunu önlemenin yolları, oruçta ağız kokusu nasıl önlenir, oruçta haliç kokusunu durdurmak, ramazanda haliç kokusunu bastırmak uygun, ramazanda haliç kokusunu baskı altına almak göre ne yapılmalı
Açıklama yaz Yardımsever buldum2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir