Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

PTT 1. Dernek ekiplerinden sarsıntı terfi

PTT 1. Dernek ekiplerinden sarsıntı terfi

Kardemir Karabükspor Kulübü Müdüriyet,  PTT 1. Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve A.Ş kurulması uygun ayarlanan toplantıya, 4 sinek haricen kimsenin katılmadığını bildirdi.

Kulübün biçimsel internet sitesinden yapılan açıklamada, Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk’ün bütün PTT. 1. Fersah takımlarını sonraki hafta Ankara’da toplanma yapmaya eğlence ettiğini belirtildi.

Organize edilen iftar yemeğine Kardemir Karabükspor Kulübü namına katılımın sağlandığının vurgulandığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Toplantıya, Elazığspor, Balıkesirspor, Yeni Malatyaspor ve Kardemir Karabükspor dışarıya öbür biraz kimi lobut başkanı veya temsilcisi katılmamıştır. Yemek en sonunda, PTT 1. Işbirliği Kulüpler Birliği Vakfı ve A.Ş kurulması ve kulüplerimizin iki taraflı sorunları hakkında görüntü alışverişinde bulunulmuştur.”

Bu sorunların görüşülmesi amacıyla Türkiye Futbol Topu Federasyonu Başkanı Sürgü Demirören’den zaman alınmasının kararlaştırıldığının tabir edildiği açıklamada şunlar aktarıldı:

“Buluşma saatinden önce PTT 1. Fersah kulübü başkanlarının katılımıyla topluluk yapılmasının, sorunların değerlendirilmesi, PTT 1. Fersah Kulüpler Birliği ve A.Ş’nin kurulma kararının verilmesinin ve yapılacaksa 18 lobut başkanının katılacağı toplantıda müvekkil ve dümen seçiminin yapılmasının göre olacağı görüşülmüştür. Elazığspor başkanının iftar davetinde kurulması düşünülen PTT 1. Lig Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığa ait seçimi da yapılmamıştır.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir