Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Operasyonlar yapılmasın Talimatını ben verdim

Operasyonlar yapılmasın Talimatını ben verdim

Ülkemizde seçim sonrası başlayan kaos devam ediyor Şehit haberlerini almadığımız gün yok. Ama artık itiraflar başladı bizlerin yıllardır  gördüğümüz çözümsüzlüğü iktidar kandırıldık deyip klıfını uydurdu ve Teröristlere operasyon yapılmaması emrini verenler buna göz yumanlar Onlar kadar bu vatana ihanet etmiş oldu. Yıllarca yol yapıyor hava alanı yapıyor diyenler birlikte halay çekenler yol yapımında altına binlerce bombaları yerleştirenler,buna göz yumanlar birer birer ifşa ediyorlar kendilerini. Ve bu insanlar hala oy istemeyi vicdanları sızlamadan isteyebiliyorlar.

Siz siz olun kime oy verirseniz verin iyi düşünün bunun dönüşü yok artık. Hata yapan kim olusa olsun sorunluluğunu bilip istifa etmeliydi. Ama nerde o yürek yokki hala koltukları sağlama alma derdindeler. Olan gariban ailelerin çocuklarına oluyor. Vatan sağ olsun deyip göz yaşlarını içine akıtıyorlar.Kaç tane askerimiz,polisimiz Teröristlerin elinde açıklamasını bile halka söylemiyorlar. Hadi bazı şeyler devlet sırrı ama ya sır olmayanlar. Kendi  söyledikleri  bile birbirlerinle çelişen siyasiler. Operasyon talimatlarını yapmayın diye emir veren ben     değildim.  Silahlanmalarına göz yumanda. Barış böyle olmaz asla. Herkes yaptığı hatanın bir bedeli olduğunu unutmamalı vATANIMIZ ASLA BÖLÜNMEYECEK.Kardeşler bir birine silah sıkmaz Terörün her türlüsüne karşı olmalıyız tabiki. Ama Hata yapan siyasilerde cezalarını bulmalı oyunuzu kullanırken Lütfen iyi düşünün.Ve hatayapanları kandırılanları görün. Burası Türkiye cumhuriyeti hatayı affetmez.


3 Yorumlar

 1. yasminn

  Eylül 18, 2015 at 8:52 pm

  Teröre karşı olmalıyız evet ama ona çanak tutanlarıda sandıkta gömmeliyiz.

  Cevapla
 2. Makinist

  Eylül 18, 2015 at 9:23 pm

  siyasetcilerimiz bilinçli olmalıdır. kibirli hödükler değil. kibirli gereksizler topluluğu hepsi. bürokrasi ne bilmezler yurtdısında bizi temsil edemez ortaüstü yaş hödükler

  Cevapla
 3. semih

  Eylül 18, 2015 at 9:23 pm

  Hepsi vatan haini Öbür tarafta elbet cezları kesilecek yesinler bakalım ne kadar yicecekler yetim hakkını

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir