Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

MAKYAJINIZI BURCUNUZA AMACIYLA YAPIN

MAKYAJINIZI BURCUNUZA AMACIYLA YAPIN

Burçların hayatımızdaki yeri beklenen. Doğumumuzdan başlayarak hayatımızın katışıksız evresini etkileyen burçlar, güzelliğin ilk tamamlayıcısı olan makyajda ayrıca kendini gösteriyor. Uygunluk uzmanları daima kadınları kişilikleri, çehre tipleri ve bulundukları ortama dolayı makyaj uygulamalarını öneriyor.

Sıcaklık grubu iddialı
Koç, Başarılı Ve Aranan Kimse ve Kavis bu grubun temsilcileri. Sıcaklık grubu kadınları, bildiri çekmeyi ve çekiciliklerini ön plana çıkarmayı seviyorlar. Ayırt Etme edilmek kalınlık önemli tutkuları. Makyajlarında de dikkat çekici çizgileri ve renkleri kullanmaları gerekiyor. Sıcaklık grubu kadınlarının rengi kırmızı ve kara. Gözlerde isli far ve mürekkepli kalem kullanmaları öneriliyor. Eyeliner, bölme makyajının vazgeçilmez ürünü. Gölgelemelerde beyaz farlar aşırı işlerine yarıyor. Rujda ve allıkta kızarmış tonları düşkünlük ederlerse içlerindeki dikkat aksaklık isteğini hoşnutluk edebilirler.

Su Ile Ilgili grubu sezgisel
Yengeç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Grubun rengi yeşil. Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi su ile ilgili grubu, yeşilin her tonunu kullanabilir. Bilhassa Nil yeşili kullandıklarında daha gizemli olurlar. Kısım makyajında vazgeçemeyecekleri, kahve kalemler ve temiz farlarla üretilmiş gölgeler. Çocuksu tenlerine şeftali rengi ruj kullanmaları gerekiyor. Allık seçiminde ama pembenin hep tonları, de oranj, su ile ilgili grubu kadınlarının kullanması gereken renkler.

Itır grubu serbest
Itır grubunun burçları olan İkizler, Balans ve Zıplama, özgürlüğün ve bağımsızlığın temsilcileri. Ortam grubu kadınlarının rengi, açık saçık ve solcu. Gözlerde maviden laciverte çok bütün tonu serbestçe kullanabiliyorlar. Yanaklarda -se pembe allık ciltlerine lâmba katıyor. Ruj seçiminde hem de ayrıca ılımlı komünist ve tonları tartı kazanıyor.

Ülke grubu barışsever
Toprak grubu kadınları barışçı ve evcimen huylu. Boğa, Başağa Benzer Çiçek Başı ve Zampara bu gruptan. Abartıyı sevmiyor ve sadeliği sevgi ediyorlar. Makyajda hem kolay ve tutucu renkleri uygulamaları gerekiyor. Kahve, kara grubunun rengi. Bunu unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir