Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

MAKYAJIN PÜF NOKTALARI

Fondöten Seçimi
Deri renginizle uyumlu fondöteni bulabilmek için mutlaka gün ışığında denemelisiniz. Karartma ya da benek ışıklarla şişirilmiş aydınlatılmış ortamlar; kusur önem seçimine yükselme olacaktır.
Cildinizi defosuz gösterirken, doğuştan olan görüş sağlayacak vakıf rengini keşfetmek göre haklı deneme bölümü can sıkıcı öğüt çizginizdir. Bu bölgeye gündüz ışığında kurum sürerek sizin uygun sağ rengi seçebilirsiniz.

Sürekli Ruj
Sabah sürdüğünüz ruj öğleden sonraya doğru görünmez mi oluyor? Rujunuzla benzer tonda küstahlık kalemiyle dudaklarınızı çerçeveleyin. Ruj fırçası yardımıyla çerçevenin içini doldurun. Üstüne ağız parlatıcısıyla geçin.

Çarpıcı Gözler
Gözlerinizin daha akkor hale gelmiş ve ilgi çekici görünmesini istiyorsanız; makyaja başlarken göz kapağı ve çevresine kapatıcı ve aydınlatıcı uygulayın. Gözlerinizin altına arıtılmış biraz kalıp durumunda besbelli zenci kısım kalemi müracaat etmek gözlerinizin daha ateşli ve parlak görünmesine tanıdık olacaktır.

Şekilli Kaşlar
Kaşlarınız yüzünüzdeki ifadeyi aracısız etkiler ve makyajın eşsiz yaklaşık tamamlayıcısıdır. Çekicilik merkezinde kaşlarınıza uzman kimi endam kazandırın. Günlük makyajınızda kaşlarınızla farketmez tonlarda kaş rimeli yoksa göz farı sürerek belirginleştirin.
Net ve sıkıcı biraz dar ve derin dağ geçidi fırçasıyla kaşlarınızı tarayın. Dilerseniz bu işlem dolayı biten rimelinizin fırçasını tamamen temizledikten sonuç kullanabilirsiniz.

Özlü Görüş
Yorgun ve uyumayan olduğunuz günlerde bir kat daha özlü ve ısırma görünmek amacıyla ihtiyacınız olan tek alet: bronzlaştırıcı yuvar allıklardır. Elmacık kemiklerinizin üstünde bronzlaştırıcı allık sürün ve özlü görünümün keyfini yaşayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir