Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze deyince aklıma hemen bir manken arkadaş geldi çok yakışıklı kültürlü vede sohbeti akıcı maşallahı var geveze mi geveze ama yazdıklarını okumak onun ne kadar kültürlü olduğunu anlamanıza  yardımcı olacaktır. Birde bunun arkadaşı varki noktalama işaretinden başka birşey yapmaz iSPANYOL muş.

Nerden bileceğiz biz geveze sohbetteyiz diye yazısıp sohbete ederken içimizden birinin İspanyol olduğunu birazda fesata benziyor diyeyim. Geveze olmak güzelde fazla bilmişlik taslamak hoşdeğil en yakın zamanda ispanyolca öğrenip bu arkadaşı da bizlere katmak gerek yada o türkçe öğrensin bu daha iyi olmazmı. Bol bol Geveze sohbette gevezelik eder bir çok dost arkadaş kazanır. Misafir perverliğimizi gösterip onuda gevezeliklerimize katmalıyız.  Geveze sohbet hep gevezeler le dolu değil.Her türlü arkadaş ortamı sizleri bekliyor. Her türlü derken yanlış anlaşılmayayım fikri zikri size uygun arkadaş bulabilrisiniz demek istemiştim.

Geveze lik edeyim derken çok değerli dostlar arkadaşlıklar kurma olanağınız olacaktır. Kendinizi yanlızmı hissediyorsunuz,Yada hayatın zorluklarından kaçmakmı istiyorsunuz Geveze sohbet sizleri bekliyor. Eğlenmek,müzik dinlemek yüzlerce insanın buluştuğu buyerde  sizinle fikirleri uyuşacak birileri vardır . Sıkılmayın bir merhaba ile hayatınız gevezelerle dolsun. Ben sohbetin akıcılığını gevezenin bile gülerek mutlu olarak eğlenerek bazende düşündürerek paylaşanların bol olduğunu bilenlerdenim. Ya siz ? Neden hala bekliyorsunuz geveze sohbetten bekleniyorsunuz. Hoş geldiniz aramıza 🙂


4 Yorumlar

 1. uyz

  Eylül 24, 2015 at 2:35 am

  heye

  Cevapla
 2. Ahmt

  Eylül 24, 2015 at 6:45 pm

  Paylasim İcin Tskler . .

  Cevapla
 3. Makinist

  Eylül 24, 2015 at 6:48 pm

  kanalın adını geveze değilde kadınlar diye değiştirebılrsınız:) emeğe saygı:D

  Cevapla
 4. Mark

  Şubat 7, 2016 at 2:53 am

  gevezelerin toplandigi geveze sohbet sitesidir.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir