Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

BURCUNUZA UYGUN HELÂ

BURCUNUZA UYGUN HELÂ

Doğumumuzdan başlayarak hayatımızın her evresini etkileyen burçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan makyajda keza kendini gösteriyor. Uygunluk uzmanları  kadınların kişilikleri, yüzey tipleri ve bulundukları ortama uygun helâ uygulamalarını öneriyor.

İşte bu sebeple astrolojide sehpa bölge vatan, aroma, hararet ve su ile ilgili gruplarından yola çıkılarak uygulanan makyaj stillerinden kimse ayrıca sizin için…

Ateş grubu yüksekten atan
Koç, Cesur Kimse ve Elektrik Atlaması bu grubun temsilcileri. Hararet grubu kadınları, dikkat çekmeyi ve çekiciliklerini ön plana çıkarmayı seviyorlar. Ayrım edilmek çap çok tutkuları. Makyajlarında da işaretli çizgileri ve renkleri kullanmaları gerekiyor. Ateş grubu kadınlarının rengi kızgın ve kurumlu. Gözlerde külrengi far ve mürekkepli kalem kullanmaları öneriliyor. Eyeliner, bölme makyajının vazgeçilmez ürünü. Gölgelemelerde beyaz farlar sert işlerine yarıyor. Rujda ve allıkta al tonları tercih ederlerse içlerindeki bilgi terslik isteğini ödeme edebilirler.

Su Içeren grubu sezgileri güçlü
Vinç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Grubun rengi yeşil. Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi su grubu, yeşilin her tonunu kullanabilir. Özellikle Nil yeşili kullandıklarında daha esrarengiz olurlar. Bölme makyajında vazgeçemeyecekleri, kahve kalemler ve zararsız farlarla yapılmış gölgeler. Çocuksu tenlerine şeftali rengi allık kullanmaları gerekiyor. Ruj seçiminde fakat pembenin her tonları, da oranj, su grubu kadınlarının kullanması zamanı gelmiş renkler.

Güzel Koku grubu maddi yönden bağımsız
Hava grubunun burçları olan İkizler, Bakiye ve Kaptan, özgürlüğün ve bağımsızlığın temsilcileri. Itır grubu kadınlarının rengi, hüzünlü ve pembe. Gözlerde maviden laciverte çok tüm tonu ukalâca kullanabiliyorlar. Yanaklarda ama ılımlı komünist allık ciltlerine nur katıyor. Allık seçiminde da gene solcu ve tonları tartma kazanıyor.

Vatan grubu sakin
Ülke grubu kadınları barışçı ve evcimen tabiatlı. Boğa, Sivri Uç ve Oğlak bu gruptan. Abartıyı sevmiyor ve sadeliği tercih ediyorlar. Makyajda hem de sade ve göze çarpmayan renkleri uygulamaları gerekiyor. Kahverengi, toprak grubunun rengi. Bunu unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir