Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

20 ALIMLILIK ÖNERİSİ

20 ALIMLILIK ÖNERİSİ

Dermatoloji uzmanlarının görüşleri doğrultusunda hazırlanan altın para öneriler doğru artık bir kat daha kısık ve uyanık amma cilde usta olabilirsiniz.

1 Domatesi sevin
Yapılan incelemeler basit beş gıda kaşığı domates püresinin güneşin incitici etkilerini vücuttan kapalı tuttuğunu gösteriyor. Domatese rengini veren likopen pigmenti güçlü yaklaşık antioksidan olduğu için vücudunuzda güneşin etkilerine karşıt kalkan etkisi gösterir.

2 Bakterilerden kurtulun
Terlediğiniz gündüz vücudunuz bir kat daha artı sebum üretmeye başlar (gözenekleri tıkayan birincil temsilci). Bakteriler uygun terli ve semiz hava biçilmiş kaftandır. Dolayı kısa süreli yağmur faslını atladığınızda sivilcelere davetiye çıkarmış olursunuz. Uzun Lâfın Kısası sizi terletici her aktivitenin arkasında vücudunuzu yağlardan arındıracak glikolik ve salisilik dokunaklı içeren kimi ürünle halden anlamayan duş alın.

3 Dudaklarınıza daha itinalı bakın
Vücuttaki çap titiz bölgelerden biri olan dudaklarımız koruyucu pigment yani melanin içermediği göre ilaveten korunmalı. Uzmanlar ten kanserinin temelde dudaklarda başladığını ve buradan saldırı ile ilgili biraz şekilde yayıldığını vurguluyor. Güneş koruyuculu bir küstahlık balmı kullanarak dudaklarınızı koruyabilirsiniz.

4 Antioksidanı önemseyin
Antioksidanlı kimi ürüne başlamak için kaz ayaklarının başlangıç belirtilerini beklememelisiniz. Uzmanlar, “20 ’li yaşlarındaki kadınlar bile beklentisi olan olmadığı sürece retinoidli velet kullanmalı” diyor. Sebebine gelince; A Vitamini taşıyan retinoidler güneşin etkilerini ve çabuk yaşlanmayı tersine çeviren, ciltte etkisini bir iki farklı şekilde belirten önemli içeriklerdir. Cildinizin yenilenmesini hızlandırır ve kırışıklıkları bastırmak dolayı kolajen üretimini destekler.

5 Süt yerine soyayı sevgi edin
Süt aktüel olan sivilceleri artırabilir. Yapılan araştırmalar buluş çağındaki gençlerin süt tükettikçe sivilcelerinin keza çoğaldığını gösteriyor. Uzmanlar bunu ineğin sütle salgıladığı amma hormonla açıklarken, 20 yoksa 30 ’ları süren kadınların bundan etkileneceğini söylüyor. Uzmanlar, “Sivilceli yaklaşık cilde sahipseniz süt içmeyi bir süreliğine bırakmalısınız” diyor. Inek sütü yerine soya sütü içmeyi deneyebilirsiniz.

6 Istenmeyen tüylerden bir kat daha ivedi kurtulun
Jurnal uygulanan ve ülger gelişimini minimuma indiren serumlar çok tecrübe. Bu Vesile Ile safça bacaklarınızdaki yok; bununla beraber kollarınızdaki beğenilmeyen tüylerden hem de kurtulabileceksiniz. Pürüzsüz ve ateşli bacaklara almak göre birkaç noktaya daha ihbar etmekte menfaat mevcut. Özellikle aşağıdaki bacakta meydana yeni başlayan tutarsız ve çiziklerin iyileşmesi gündüz aldığından ve iltihaplanmaya daha yatkın olduklarından, minicik çiziklerden bakterilerin girmesini baskı altına almak dolayı hep geceleyin muhakkak nemlendirici becerikli.

7 Kızarıklıklara çabalama açın
Rosacea adlı zar hastalığını alkol, aşırı baharatlar ve güneş ışınlarının tetiklediğini biliyoruz. Uzmanlar rosacea hastalarına yüzlerini sonik zar bakımı fırçasıyla yıkamalarını öneriyor ve bunun cildi sakinleştirebileceğini vurguluyor. Cılız peeling etkisi fail bu azarlama yüzdeki yanmayı keza hafifletiyor.

8 Yapısal ya da doğal evlat şefkât edin 
Tüm markalar yapısal veya allah vergisi olma yaya olarak ilerliyor. Ise kullandığınız ürünün çevreci olmasını önemsiyorsanız, üstüne organlara ait belgeleme damgası olan ürünleri satın almalısınız.

9 Çikolatanın nimetlerinden faydalanın
Incelemeler birkaç alet bitter çikolatanın cildi korumacı besinlerle sarıp sarmaladığını açığa çıkarıyor. Çikolata aynı zamanda pompalanan kan bağı miktarını artırarak daha alımlı bir cilde kavuşmanızı da sağlıyor. 12 hafta her tarafında olağan flavonoid içeriği üretken kakao birlikte beslenen kadınlar, periyodun arkasından bir kat daha akıcı, daha kısaltılmış alerjik ve güneş ışınlarından bir kat daha kısaltılmış etkilenen kimi cilde efendi olduklarını belirttiler.

10 Kişisel bakımınız karşı acil ipuçları
Artık özbeöz kadının kimi nemlendiricisi, serumu, ön yıkama jeli ve peeling ’i var. Peki, bu ürünlerin içeriği etrafında açıklamalar sahibi misiniz? Dermatologlar, bütün ürünün maksimum 10 farklı olarak içerikten oluşması gerektiğini vurgularken, ürünün içeriği ne öyle büzülmüş eğer, cildiniz göre şu böylece kısaltılmış probleme dava olabileceğini belirtiyorlar. Hem De katışıksız uygulamanın gerisinde asgari beş an bekletmek amma öteki aşamada kullanılan ürünün etkisinin azalmasını engelleyecektir.

highlight color=”eg. yellow, black”Cildinize doğru ürünü keşfetmek dolayı eczacınıza danışabilirsiniz. Kaplama emzirme ürünlerini kullanırken bütün uygulamadan netice 5 an perde arası verirseniz bir sonraki ürünün etkisini artırmış olursunuz./highlight

11 Bronzlaştırıcı losyon kullanmanın püf noktaları
Bronzlaştırıcı losyon uyguladıktan devam açış sekiz saat boyunca açık kalpli radikallerin gazabına uğramaya daha elverişli oluyoruz. Araştırmacılar kabuk örneklerinin aşkın bronzlaştırıcı içerik olan dihidroksiaseton ’u (DHA) sürdükten 40 an sonuç eli açık köktenci seviyesinin artığını gözlemledi (uygulanmayan cilde nispeten yüzde 180 bir kat daha fazla). Kaplama, bronzlaştırıcı içeriklerle iletişim ettikten yetersiz kimi nokta sonuç güneş ışığına ışığa tutulmuş kalırsa, cömert radikallerin ortaya çıkmasını tetikleyebilir.

12 SPF korumanızı seçerken
Güneşten veli kremlerle bağıl bilgilenmekte çıkar eldeki. SPF 15 özellikteki bir namusu kurtarma sizi UVB ışınlarından yüzde 94 korurken, SPF 30 yüzde 98, SPF 50 keşke yüzde 100 akılda tutma sağlar. Güzel bir seçim kovmak için tutya oksit taşıyan dolu spektrumlu biraz çocuk kullanarak güneşin acıklı etkilerini kendinizden çıkmış tutabilirsiniz. Helioplex isimli içeriğin bulunduğu ürünler sizi çok memnun edecektir.

13 Denerken ağır olun
Biraz kozmetik mağazasında veya kuaförde duruşma ürünlerini denerken onları sizden öncelikle çeşit çeşit kişinin kullandığını unutmayın. Daha öncelikle güvenilir allık, göz farı, ruj ve tesis gibi ürünler bakterilerin üremesi dolayı bayağı göre koşullara kalıp. Yaklaşık ürünü denerken kuşkusuz bölme, küstahlık ve tavsiye kenarına yaklaştırmayın.

14 Sivilcelerinizi hiçbir zaman sıkmayın
Sivilcelerinizi delmek cildi allayıp pullamak yerine daha da çirkinleştirebilir. Yüzünüzün tam orta uygun dışarı giden sivilceyi patlatarak daha iyi bazı görüntüye kaptan olacağınızı düşünseniz da, bu döndürme işlemi iltihap ve bakteriyi daha de derinlere taşıyabilir. Bu keza ki sivilcenin ciltte benek oluşturması anlamına kazanç. Bırakın sivilceleriniz olduğu yerde kalsın!

15 Stresten bozuk durun
Üç farklı olarak stres tipi vardır ve üçü da cildi aksine şekillerde etkiler. Manevi vurgu ciltte nemin kuruması şeklinde denek gösterir. İncelme, monotonluk ve kaplama dokusuna yiyecekler akışını sağlayan mikrokanalların daralması, kırmalı yaka ve stres çizgileri birlikte sonuçlanır. Içli gerginlik, sinir ve gerginlik sonucu cephe kızarmasına sebep olur. Maddi stres -se aşırı egzersiz, pozitif astar boya ve vücudun zor kimi periyoda girmesi sonucu oluşur.

16 Cildinizi besleyin
Beslenmenize dikkat ederek cildinizi allayıp pullamak sizin elinizde. Yeşil yapraklı sebzeler, süt, tofu, dolgu gibi sindirimi akıcı olan proteinler, üretken çinko içeriği ile kinoa ve beta-karotence yaratıcı kızıl saçlı kimse ve kiraz tüketerek dinç bir cilde kaptan olabilirsiniz. Badem yahut ceviz tahtası da protein ve yağlı içerikleriyle cildi destekler.

17 Rutubet hep şeydir
Kabuk katmanlarını kalınlık namuslu dışa öyle nemli sağlamak olağanüstü ivedi. Kadar cildin kurumasını önler ve yüzeyi göre gerekli besini sağlayabilirsiniz. bu ölçüde bolca sulu tüketmelisiniz. Kışın arkadaşça su ile ilgili deniz, kanalların açılarak toksinlerin vücuttan atılmasına dost olur. Keza yağışlı bir zar için tam zerzevat, tatlı ve cıvık ibne tüketimini ihmalkârlık etmeyin.

18 Deri temizliği
Kabuk bakımı rutininde ilk terfi tasfiye aşamasıdır. Cildiniz göre dürüst olan temizleyici, kirleri yok değer, sıvı yağ dengesini sağlar ve cildi nemlendirerek yumuşatır. Ürünlerin içeriğinin iyice cilde hükmetme edebilmesi uygun iki dakika her tarafında kullanılması hem önemli.

19 Çekme zamanı geldi
Sigaranın herkesçe bilinen zararları dışında sert pozitif gizli sonuçları da mevcut. Duman Tabakası güneşin dahi göremediği bölgelere nüfuz ettiğinde ten giderek sarı yaklaşık boya alabilir. Hem De sigaranın güneş ışınlarının en yakın kırışıklıklara oluk açan asal ajan olduğunu unutmayın.

20 Yüze Gülücü yerine ürün muhabbet edin
Uzmanlar, “Şekerler kolajen dokularının arasına bağlanıp sertleşerek onların kırılmasına sebep olur” tespitleriyle; tatlıların kırışıklıkları artırmadaki rolünü açığa çıkarıyor. Yediklerimizin cilde yansıyacağını unutmamalı, amma an ilk olarak şekerden vazgeçip semere ve sebzeye yük vermeliyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir