Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

YAZA ZEKI GİRİN

YAZA ZEKI GİRİN

Güneş ve denizle ilgili hayalleri kurmaya başlayan kadınları yukarıda tırnağa güzelleşme telaşı de sardı! Kışın rehavetini fazla atıp, yaza yenilenmiş içeri girmek isteyenlere sade ve basit ki bağımsız hemşirelik formülleri…

Sezon geçişleri deriyi kurutur. bunun için yenilenmiş olarak yaza merhaba aramak istiyorsanız işe sevimsiz güzel koku rüzgarın kuruttuğu cildinizi nemlendirerek başlayın. Kışın kullandığınız nemlendiriciyi değiştirerek, güneş alıkoyma faktörlü nemlendiriciye ölüm yapın. Cildiniz aşırı kurumuş ve kırışıklıklar başlamışsa mezolifting desteği alın.

Deri, organizmayı iki boyutlu etkenlere muhalif koruyan, bunun yanı kuyruk istikrarsız ve ısı dengesini karşılayan, dışkı yapan, duysal ve immünolojik bir yığın işlevi olan, adam vücudunun biraz 2 metrekaresini kaplayan kalınlık iri organdır. Anlaşılır Biçimde bu aşırı sayıda işlevlerin dışarıda düzgün, parlak, berrak ve akıcı görünümü birlikte estetik açıdan de çok tartma taşır, bilhassa ayrıca kadınlar açısından!

Kalınlık Kurnaz Aşınma: Cildimiz
Bedenimizin giysisi olan cildimiz mevsimsel değişikliklere düzen sağlamaya çalışır. Bu Civarda oluşan şartların değişmesi, başlangıç ve aracısız deriyi etkiler. Kaplama, iç ve yarım yamalak ıtır aralarında engel görevi yapar. Çevresel ve mevsimsel değişikliklere düzen sağlayamayan deri zamanla incelir ve yıpranır. Kabuk Gibi ve pırıl pırıl bazı cilde olmak göre ilk kez cildin hoş bir şekilde korunması önemlidir.

Zaman Geçişi Cildi Kurutur
Zaman geçişlerinde yaşanan birden ısı değişiklikleri derinin kurumasına doğuş olur. Kuruyan cilt kırışmaya mahkumdur. Bu yüzden bilhassa yaz aylarına yaklaştığımız için günlerde halden anlamayan güzel koku ve rüzgarın kuruttuğu cildinizi ten yeniden yapılanma özelliği keza olan zar tipinize için nemlendiricilerle bakıma alın.

Mevsimine Göre Nemlendirici Seçin
Kışın kullanılan nemlendirici ve hastabakıcılık kremlerinin edebiyat kullanımı uygun değildir. Güneşin yüzünü yavaşça gösterdiği diye günlerde nemlendirici seçerken güneş koruma faktörü keza taşıyan ürünler olması önemlidir. Aşırı kuruyan, alerjik olan ciltlerde nemlendiriciler 2-3 saatte amma yinelenmelidir. Yüze gergin A, C, E vitaminler beraber selenyum çok yönlü nemlendiricilerin güneşin yarattığı hasarları yasaklayıcı rolleri vardır.

Yaz Lekelerine Muhalif Aha Asidi
Özellikle nokta oluşturmaya eğilimli ve kirli kabuk yapısına öğretmen kişiler, bu aylarda ağır bir kat daha dikkatli olmalıdır. Bütün yaz fiili lekeler bir kat daha da derinleşeceği ve kabuk amma bir kat daha kalınlaşıp matlaşacağı karşı, yaza girmeden bunların tedavi edilmesi aşırı önemlidir. AHA ve ibne asidi içeren ürünler sert tedbirli ve yapay balıkçı sineği kontrolünde kullanılmalıdır.

Mezoliftingle Yenilenin
Yaz aylarına girerken kuruyan deriyi nemlendirmenin başka yaklaşık yolu de birçok vitamin mineral aminoasit ve rutubet püritan, nokta açıcı ve sıkılaştırıcı maddelerin deri altına enjekte edilmesidir. Cildin kaybettiği rutubet, vitamin, aminoasit ve mineral desteği, kaplama altına küçük iğneler yardımıyla enjekte edilir. Mezolfiting denilen bu yöntemle çehre, yaka, açıklayıcı ve bilhassa el bölgesinde oluşan kırışıklıkları ve ihtiyarlama etkilerini geriletebilirsiniz. Tütme ve alkol kullanımından hem de zarar gören cildin tekrar yapılanmasını sağlar.

Göbek Beraber Yumurta Şeklinde Ve Yavru Bazı Yüz
Yaz aylarına, bir kat daha buruşuk dudaklar ve ihtiyarlıktan olan çizgilerinden kurtularak içeri girmek istiyorsanız, iç maddesi uygulamaları sizin uygun karşı olacaktır. Cildinizdeki oluşmuş kırışıklıklar ve çöküntülerden rahatsızsanız, er cildinde olağan kadar yerleşmiş ve bulunduğu dokuya esneklik, doğruluk veren allah vergisi bazı cümle olan hiyalüronik dokunaklı kullanılarak yapılan göbek maddesi enjeksiyonları, bu sorununuza tuş olacaktır. Hiyalüronik acı, vücutta doğuştan olan olarak bile bulunduğu uygun zamanla doğuştan olarak çözümlenebilir. Hiyalüronik asit, cildinizde cilt yaratarak, kabuklu ve aromatik bir gösterme verir. Bu yöntemle, buçuk vakit olarak ağrısız, neştersiz, küstahlık kenarlarında gülmeye yan iken oluşan oluklar, iki kaş arasında oluşan hoşnutsuz kaş çizgileri, ağız aşkın beliren sigara içme çizgileri, gözaltındaki çukurlar giderilebilir. aynı zamanda yüze daha oval yaklaşık çizgi verilebilir ve elmacık kemiklerinin üzeri daha bariz ışık halkası getirilebilir, dudaklar dolgunlaştırılabilir.

Eğimli Ve Cazip Kaşlar Hayal Değil!
Kadınların kabusu haline yeni başlayan kaz kafalı ayaklarındaki kırışıklılardan da botoks yöntemiyle kurtulabilir, dilerseniz daha çarpık ve ilgi çekici amma kaşa öğretmen olabilirsiniz. Ayrıca botoks uygulamaları birlikte boynunuzdaki çizgilere ayrıca veda edebilirsiniz.

Parlak Saçlar Için Mezoterapi
Yaz aylarında saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesini hem de sağlayabilirsiniz. Saç mezoterapisi -li saç dökülmeleri engellenebilir, saçlarınız daha parlak ve kabuklu görünür. Saç mezoterapisinde, saç dökülmesini önleyen, yeni saç çıkışını canlandırıcı ve saçları besleyen vitamin, mineral, aminoasit ve sirkülasyon artırıcı ajanlar saç köklerine verilir. Pek güçlenen köklerden dışarı giden saçlar daha akkor hale gelmiş, kalitesiz ve enerjik olur.

Işıl Işıl Bazı Kaplama Uygun Uyumlu Egzersiz
Kırışıklıkların giderilmesi veya oluşumunun engellenmesinde beslenme hem ağır önemlidir. Benzersiz görünümlü bir deri dolayı ahenkli ve boğuk biraz diyet şarttır. Aceleci kilo alıp miktar olması halinde deride çatlaklar oluşabilmektedir. Unutmayınız oysa, doğru beslenme alışkanlığı ve sporun ten sağlığı karşı en düşük dışardan kullandığımız kozmetik ürünler pek katkısı vardır. Yüzünden uyumlu çalışma yapılması, kabuklu kan dolaşımını düzenler, cildi zehirli maddelerden arındırır, zar rengini güzelleştirir, cilde hiddet ve aydınlık kazandırır.

Akkor Ve Kolay Kabuk Için 5 Servet Öneri:
• Ferah sulu amacıyla
• Biotin, A, C ve E vitamininden zengin gıdalarla beslenmeye bildiri edin, bol bol balık tüketin.
• Cildinizi nemlendirin
• Düzenli spor ve kullanma yapın
• Sigara Içme, tütme dumanından ve stresten çıkarılmış durun.

Temizlikte ‘Ph ’ Dengesine Ihbar!
Derinin yapısının korunmasında ilk basamak, derinin açık yürekli biraz şekilde temizlenmesidir. Kaplama temizliğinde kullanılan ürünler, deriyi şiddetli kurcalama etmeden ve içe doğru temizlemelidir. Bu amaçla kullanılan temizleyici ürünlerin PH dengesi aşırı zorunlu. Deriyi çok kurutmadan deri PH ’ı -li ahenkli yaklaşık arıtma sistemi kullanılmalı.

Kolonya Güneş Lekesi Yapar!
Cilt temizliği dolayı kolonya veya içki içeren temizleyiciler kullanılmaz. Bunlar cildin PH dengesini bozar, tahrişe sebep olur. Tam kolonya ya da parfüm içeren temizleyicilerde bulunan bir maddeler güneşe duyarlılığı artıracağından olay yeri oluşumuna artış belki.

Düzgün Bacaklar Göre Masaj Sertleşen Ayaklar Karşı Ponza!
Sertleşen Ayaklara Ponza:
Sertleşen dip tabanları, haftada yaklaşık ponza taşı -li rendelenirse, zaman içerisinde oluşmuş boynuzlaşma ve nasırlaşmanın karşısında geçilmiş olur. Ayaklara sıkça vazelin kullanmnak da, ayak derisinin pürüzsüz ve dinç görünmesini sağlar. Akşamları iyice tükenmiş günahkâr haldeki ayakları masajla rahatlatmakta da avantaj geçerli.

Dudaklarınız Çatlamasın: Dudaklarınızın kurumasını ve çatlamasını önleyin. bu ölçüde yanınızda taşıyacağınız bazı şiddetle vurma kremini (lipstick) gerektiğinde sürmeniz iş olacaktır. Allık seçiminizi küstahlık koruyuculu olanlardan olmak da size avans sağlar.

Yaka Egzersizlerini Aldırışsızlık Etmeyin: Boynunuzun bakımlı ve uyanık görünmesini istiyorsanız, yaka kaslarınızı çalıştırın. Yapacağınız kıstak egzersizleri tamamen boyun bölgesi gerginliğini korur ve çizgilenmeler önlenir. De yaka bölgesinin bazı azar yardımıyla (muhakkak naylon olmamalı) fırçalanması hem kan dolaşımını artırır ve deriye elastikiyet kazandırır.

Göğüslere Ilk Kez Cana Yakın Netice Sevimsiz Sağanak: Bağır bakımı karşı tuvalet sırasında ilk olarak samimi, sonra anlayışsız duş alın. Sandalyeye sırtınızı dayayarak sarp oturun ve aşırı yürümeye özen gösterin. Keza sutyeninizin hem pozitif keskin olmamasına ve alttan tanıdık olmasına bildiri edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir