Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

YAŞA UYGUN KOMPARTIMAN KREMİ

YAŞA UYGUN KOMPARTIMAN KREMİ

Bölme kremi kullanımı ilgili uyarı etmeniz vadesi dolmuş biraz noktalar geçerli. Özellikle köpek yavrusu kızlar bu konuda kusur dilekçe yapabilirler. KI nedenle yaşınıza için bölme kremi uygulamak daha kısık olur.

Birleşik ve Muntazam Ciltlere Karşı;
18-29 Nemli Arası Göz Kremi Kullanımı
Genç ciltlerde yenileyici bakıma davet yoktur. Anca kurnaz bir cilde sahip olmak için kısık doğal ve denk bazı yaşam müracaat etmek gerektiğini unutmayın. Spor yapmalı. Dengeli beslenmeli ahenkli uyumalı ve tütme ispirto tüketiminden kapalı durmalısınız. Soğuk ortam rüzgar kalkerli su ile ilgili ve açık güneşlenmenin cildinizin düşmanı olduğunu unutmayın!

30-45 Sulu Arası Göz Kremi Kullanımı
Yaşlanmayı önleyici bir çocuk kullanın. Bu ürünler A C E vitaminleri ve cılız dozda ibne asitleri içeren cildi destekleyen ve yenileyici ürünler olmalıdır. Bu ürünleri yapıştırmak cildi güçlendirir ve korur. Ürünü geceleyin yatmadan önce sürün dolayı kabuk geceleri kendini yeniler. Yılda 2 kez yaz ve kışlık aylarında animatör serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha diri ve aromatik görünür.

46 Yaş ve Üzeri Bölüm Kremi Kullanımı
Önce amma ihtiyarlama geciktirici ürün sonra kıvrım giderici evlat uygulayın.Yaşlanma koruyucu ürünler A C E vitaminleri ve cılız dozda ibne asitleri taşıyan cildi besleyen ve yenileyici ürünler olmalıdır. Bu ürünleri müracaat etmek cildi güçlendirir ve korur.

Ürünü geceleyin yatmadan ilkönce sürün -diği için kaplama geceleri kendini yeniler. Yılda 2 kez yaz ve kış aylarındaKarma ve  çizgi film ressamı serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha parlak ve özlü görünür. Anti-rides yani ütü çizgisi düzelten kimse ürünler A vitamini türevi olan retinol içerirler. Bu yaşlarda vücuttaki biyoloji ile ilgili değişimler sonucu ciltte sarkmalar başlar. Anti-rides ürünler hem de bu sarkmayı toparlayıp kaplama tabakasını içeriye doğru yeniler keza kırışıklıkları azaltırlar.Yılda 2 defa yaz ve kışlık aylarında neşelendiren kimse serum kürü uygulayın. Bu sayede cildiniz daha canlı ve aromatik görünür.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir