Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Tercihim Chat

Tercihim Chat

Chat bizlere özgürce ifade özgürlüğü düşüncelerimiz paylaşabildiğimiz bir çok kişiyi, bir araya getiren eğlenceli, düşündürücü bir ortam. Ortam deyince Chatte binlerce farklı karakterdeki insanları gözleme izleme ve tanıma imkanı doğuruyor. Bunlar içinde kendini farklı karekterlere büründüren kişilerde mevcut tabiki. İnsan oğlu reel hayatında gösteremediği cesareti sanal dünyada chatte gösterebiliyor. Benim için chat zamanımı öldürdüğüm canım sıklıdığında bir tuşa basıp çıkabileceğim eğlenebileceğim,müzik dinleyebileceğim insanları gercekten öğrendiğim tek yer.

Chat odalari deyip geçmeyin , burda reel hayatımızdan farklı karakterler yok iyisin le kötüsünle eğlencelisi,evlisi ,bekarı,dulu,eş arayanı:) aşk arayanı ama en önemliside arkadaş arayanların bol olduğu yer. Tercih ederken Chat yapabileceğim klas nezih ve seviyeli bir ortamı tercih etmem. Peki seviye de kime göre seviye bir chat oratamında ne kadar olabiliyor sa okadar. Eğlenmesini bilene, sohbet etmesini bilene süper.Farklı arayışların da olduğu unutulmamalı. Herkes ektiğini biçer,Chat ortamında iyi insanlarda olduğu unutulmamalı,okulundan zaman  ayırıp chate gelende var eşini uyutup gır gır geçende sizler bunların ayrımını iyi yapmalızınız.Dikkatli olmakta fayda vardır Doğruların olduğu kadar yanlış kişilerde bulunduğunu  unutmayınız Chat ortamında.Siz chat etmek istiyorsanız bizler burdayız farklı karekterlerde olsakta Chat bu dur bizlerin kendimizi ifade ettiğimiz yerlerden biri.İyi Chatler.


8 Yorumlar

 1. DarkeLf

  Kasım 11, 2015 at 3:50 pm

  Paylasım ıcın tesekkurler.

  Cevapla
 2. FirdevS

  Kasım 11, 2015 at 3:56 pm

  Eş arayanı derken neden abesmis gibi tebessüm var bir yazı da daha okumuştum belki de çoluk çocuk sahibi olacaklar herkes kötü olamaz orada da illa. : )))) Bu arada başarılı bir yazı.

  Cevapla
 3. SempatiK

  Kasım 11, 2015 at 3:59 pm

  Chat’ın En Güzeli Özü Sözü Kısa Olan’dır Chat gibi.

  Cevapla
 4. yasminn

  Kasım 11, 2015 at 6:21 pm

  Arayan bulur İnleyen ölür Chat burda hodri meydan

  Cevapla
 5. Zehra

  Kasım 11, 2015 at 6:45 pm

  Eğlenmek de, tabikii ama yazılan gibi arada öle güzel dostluklarda oluyor .herkezin düşüncesi farklı umarız herkez güzel düşüncelerle chat yapsın dileği ile paylaşım için teşekkürler.

  Cevapla
 6. buseli

  Kasım 11, 2015 at 7:22 pm

  paylasim icin tesekkurler

  Cevapla
 7. birkan

  Kasım 11, 2015 at 7:43 pm

  başarılı çalışma emeğinize sağlık teşekkürler

  Cevapla
 8. FederaL

  Kasım 11, 2015 at 7:44 pm

  Guzel paylasim tesekkur edelim 😉

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir