Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Saglıkli yasam icin

Saglıkli yasam icin

Yaşıyoruz Nefes alıyoruz buna şükür edemiyoruz dimi ? elimiz ayagımız tutuyor ve koşamıyoruz . Benim için her insanın doktoru kendisidir , çogu zaman kendini hastalıga sürükleyen insanlar olduk .Yabancı ülkedeki insanlar bu sebepten daha çok saglıklıdır.  Sevgilisinden ayrılan insanlar saglıgını her zaman zedeliyor kendini üzüyor psikolojik olarak bunalıma giriyor . Bu bunalım sonucu bir yerden kesinlikle patlak veriyor sonra kaybettigi aşkını bile unutuyor ve sadece kendi hastalıgına odaklanıyor. Malesef artık çok geçtir.

Peki umursamaz mı olalım ?  Hayır tabikide olmayın ama herşeyin abartılısı zararlıdır hayatınızdan giden insanlar kendi kaybettigine üzülsün siz neden kendinizi üzüp maf ediyorsunuz. Saglıgınız asla bir daha gelmez saglıklı yaşam için hayatınızdaki tüm olumsuzluklara rağmen kendinize oyalanacak birşeyler bulmalısınız. Peki bu ne olabilir ?

Mesela spor , spor derken bu illa agırlık calışmak olmasın , spor yüzmek , yürümek , sabah erken kalkıp dolaşmak bile spordur aslında , yiyeceklerimize dikkat etmeliyiz. Dışarda satılan yemeklerden uzak durmamız bizim için en saglıklısı olacaktır. Bizlerin saglıgı asla bir daha gelmez bu sebepten saglıgımızı kaybedince yanımızda ailemiz bile kalmayabiliyor bunun canlı örnegi inanmasakta filmlerdir bunlar hayatın diger yansımasıdır.


10 Yorumlar

 1. ArıMAya

  Ekim 5, 2015 at 7:24 am

  ””hayatınızdan giden insanlar kendi kaybettigine üzülsün siz neden kendinizi üzüp maf ediyorsunuz.. ”” Çok güzeL değinmişsiniz. Bazen bu sözü üzülen birilerine sıkça söylüyoruz ama kendimize gelince yapamıyoruz… Bunu yaparsak zaten çok daha mutLu bir toplum oluruz… PayLaşım için teşekkürLer….

  Cevapla
 2. uyuz

  Ekim 5, 2015 at 7:30 am

  saglikli yasam icin tek sey bekar kalmaktir.. ?

  Cevapla
 3. acelya

  Ekim 5, 2015 at 10:01 am

  ellerine sağlık sağlıklı yaşam için evlenmem lazım 🙂

  Cevapla
 4. nur

  Ekim 5, 2015 at 11:03 am

  Saglıkli yasam icin bol bol spor yapcaksin

  Cevapla
 5. D0ĞuKan

  Ekim 5, 2015 at 2:55 pm

  SaĞLıKLı yaŞam iCin ÖnCe inSanın Kendi SaĞLıĞına Önem veRmeLi neLer yaparaK Daha SaĞLıKLı ßir yaŞam 0Lur. Sp0r YürüyüŞ ßeSLenme Ve DüzenLi 0LaraK VucuDumuzun ßeSin İhtiyaCLaRını KarŞıLamaK .. Su Vitamin MineraL KaLSiy0m ßunLarıda DüzenLi 0LaraK eLde EtmeK Lazım .. SaĞLıK HerŞeyin ßaŞı’dır SaĞLıKLı yaŞam SaĞLıKLı ßir Hayat DemeK’dir ..

  Cevapla
 6. Ecesu

  Ekim 5, 2015 at 4:16 pm

  Benide evlendirinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  Cevapla
 7. Yılmaz

  Ekim 5, 2015 at 7:04 pm

  Sağlıklı yasam için bol bol su için 🙂

  Cevapla
 8. ADAMgibiADAM

  Ekim 6, 2015 at 10:41 am

  süper sayfa tşklr knk

  Cevapla
 9. Emre Özer

  Ekim 6, 2015 at 10:42 am

  İnsanın Kendine Verdiği ZaraRI CİHAN gelse veremezmiŞ..

  Cevapla
 10. Alper

  Ekim 6, 2015 at 5:26 pm

  Paylasim İcin Tesekkürler.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir