Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

PARLAK VE YUMUŞAK CILT KARŞI ÖNERİLER

PARLAK VE YUMUŞAK CILT KARŞI ÖNERİLER

Göz Kamaştırıcı, düzgün ve kabuk gibi bazı cildinizin olabilmesi için cildinizin hayat kaynağı olan oksijen, protein, vitamin, mineral ve yağcılık yapma ihtiyacının karşılanması gerekir. Bu ihtiyaçlar karşılanmadığı takdirde cildinizin çeşitli sorunlarla karşılaşması kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra şişirilmiş anlayışsız, güneş ışınları, duman tabakası, kusur kozmetik ürünler aynı çeşit çeşit etmenler hem de cildinizin sağlığının bozulmasına sebep olabilmektedirler.

Cildinizin değerleri hormonlar ile idare edilmesine rağmen, dinç besleme alışkanlığı edinip, dengeli spor yaparak da göz kamaştırıcı ve yumuşak bazı cilde kavuşmanız inandırıcı. Yani günde birkaç sırça su tüketerek, ip gibi besinlere önem vererek, tam zerzevat ve ürün tüketerek, fazla tuzlu ve şekerden kaçınarak bunu başarmanız mümkün.

1. Duman Tabakası içen kişiler, sigaranın ciltlerine vereceği zararı küçültmek uygun oldukça çok çilek tüketebilirler.
2. Güneş ışınlarının cildiniz boyunca yaratacağı yaşlandırıcı etkiyi düşmek amacıyla sağlıklı denizle ilgili mahsulleri, kamer çekirdeği benzer ürünler tüketebilirsiniz.
3. Güneşin cildinize vermiş olduğu zararı restore etmek ve cildinizin basmakalıp haline dönmesini alıkoymak dolayı kayısı, şeftali, olası yemiş ve sebzeleri tüketebilirsiniz. Bunlar cildinizdeki rutubet oranını seviyeli yoğunluk bu sayede güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisi azalmış olur. Bunun neredeyse karpuz, hıyar, zeytinyağı aynı ürünler cildinizin rutubet oranını korumakla birlikte ciltteki cılız kırışıklıkları azaltır.
4. Cildinizin kuruyarak yaşlanmasını bastırmak, cildinizin kendisini yenilemesine yardımcı olmak ve akne oluşumunun tıkamak karşı soyalı ürünler, cildinizin gerginliğini tutmak uygun soya salçası filizi tüketebilirsiniz.
5. Cildinizin sulu oranını dengelemek ve hücrelerin kendilerini yenileyerek capcanlı bir cilde olmak göre bomba, süt, süt ürünleri ve rezene tüketebilirsiniz. Hem De tutukluluk şişliklerini küçültmek karşı sarı papatya çayı ve muz tüketebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir