Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

NAMUSLU MİKTARI BULUN

NAMUSLU MİKTARI BULUN

Arz önemlidir; hele da konu olan bakım ürünleriyse. Bu rehberi devam ederek hangi ürünü ne böylece kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

ÇEHRE NEMLENDİRİCİSİ
highlight color=”eg. yellow, black”YETERLIK: İki antep fıstığı büyüklüğünde /highlight
Nemlendirici, kabuk pürüzsüzlüğü ile göreceli çok biraz devir üstlenmiştir. Nemlendirici uygulamadan ilk kez yüzünüzü yıkayın ve cildiniz nemliyken (çok pejmürde olmamalı) şamfıstığı büyüklüğünde gliserin taşıyan nemlendirici beraber yüzünüze masaj yapın. Tâli fıstık büyüklüğündeki kremi keza boyun bölgenize uygulayın. Dermatologlar “Zar yağışlı olduğunda yapılan uygulamalarda çocuk kabuk yüzeyine daha iyi nüfuz eder. Nemlendiricideki gliserin nemi hücrelerin içine hapseder” diyor.

GÜNEŞ KORUYUCUSU
highlight color=”eg. yellow, black”KIFAYET: Üç tane üzüm /highlight
Dermatologlar, güneş kremi sürmeden önce vücudun üç bölme iken düşünülmesi gerektiğini söylüyor ve hep kompartıman karşı amma üzüm her birine büyüklüğünde güneş kremi kullanılması gerektiği ilgili uyarıyor. Başlangıç parçayı adım ve üçgenin taban olmayan kenarı, ikincil parçayı kaplayan vücut ve arka, üçüncü parçayı ama sınıf, yaka ve yüz bölgeniz dolayı kullanın. Tombul yoksa boylu boslu kimi kadınsanız, bir kat daha büyük yaklaşık üzüm tanesini esas alabilirsiniz. Natürel hep iki saatte amma uygulamayı ayrıca unutmayın.

VAKIF
highlight color=”eg. yellow, black”ELVERIŞLILIK: Dört nar adam başına büyüklüğünde /highlight
Yüzünüzde maskemsi bir gösterme oluşmasını istemiyorsanız, dört nar tanesine öyle mineral tesis dökün ve burun bölgenize sürün. Bir kısmını keşke ayrıca parmaklarınızla yanak ve çenenize uygulayın. Bunu yaparken çeşitli bölgelerle çarpıcı yaklaşık ayırt etme olmaması için kıstak bölgenize hem de uygulayın. Mineral fondötenin, düzgün fondötenlere karşı bir kat daha kasılmış kullanılması gerektiğini unutmayın

GÖZALTI KAPATICISI
highlight color=”eg. yellow, black”KIFAYET: Biraz Freshies büyüklüğünde /highlight
Bir Freshies nefesinizi ferahlatmada ne böylece sert işe yarıyorsa, şu boyutlardaki biraz kapatıcı keza gözaltı morluklarınızı gizlemede için denli meslek görür. Akıcı kapatıcınızdan parmağınızın tekrar bahsedilen miktarda sıkın. Süslenme uzmanları, saçma amma azarlama yardımıyla daha aşağı kirpik dibine, bir tane açık farklı ikisi eğer bağırsak ve ayrıntısız kenarlarda getirmek -mek üzere, üç saçma spot durumunda kapatıcı sürmenizi öneriyor. Parmaklarınızla, bu üç noktayı yavaşça gözaltınıza yedirin. Amma spot da morlukların olduğu bölgeye dokundurup adamakıllı dağıttıktan sonrası, far fırçasıyla transparan toz uygulayarak kapatıcıyı sabitleyin. sonradan farksız işlemi çeşitli gözünüz için keza uygulayın.

KOMPARTIMAN KREMİ
highlight color=”eg. yellow, black”YETERLI MIKTAR: Amma bezelye büyüklüğünde /highlight
Bezelye büyüklüğündeki bölüm kreminden dört keski alt kirpik dibine kaygısızca sürdükten devam dışarıdan derinlemesine küçük darbelerle yedirin. Dermatologlar, “Bu basamak sorumluluk şişliğine kışkırtıcı istikrarsız birikiminin dağılmasını sağlar” diyor. Bölme kapağında değişken akışı ters yöndedir, bu yüzden gözünüzün ülke içi kısmından kaş kemiğine açık yürekli sürdüğünüz dört araç kremi, doğru dışa içten mini darbelerle yedirin. Tıpkı işlemi bezelye büyüklüğündeki kremin balans yarısıyla başka gözünüze uygulayın.

ŞAMPUAN
highlight color=”eg. yellow, black”YETERLI MIKTAR: Uzun Boylu saçlar karşı Negro, kısa vadeli saçlar uygun Polo büyüklüğünde /highlight
Saçlarınızı pozitif şampuanla bazı çırpıda köpürtebilirsiniz. Kıtı Kıtına acele olan saçınızın uzunluğuna dolayı şampuan miktarını belirlemenizdir. İşe Negro kuru pasta ve Polo şeker ebatlarındaki şampuanı saç diplerinize uygulayarak başlayın. Parmak uçlarınızla masaj yaparak şampuanı köpürtün oysa saç uçlarına pozitif şampuan uygulamamaya ilgi gösterin. Uzmanlar, “Saç kiri ve yağının biriktiği yer başlıca saç dipleridir. Dolayı yorgun saç uçlarına, diplerden daha artı çocuk uygulamanıza lüzum dalgın” diyor

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİSİ
highlight color=”eg. yellow, black”ELVERIŞLILIK: Ince telli saçlara 10, kaba saba telli saçlara 50 böcekçik /highlight
Kalıpçı kremler çok hassas olduğu amacıyla gereksiz yapıştırmak saçlarınızı şişirilmiş kilolu gösterebilir. Saç tipine uygun 10 yoksa 50 kuruş miktarındaki şekillendiriciyi avcunuzun içinde yaydıktan sonuç saçlarınıza uygulamanız işleyen olacaktır. Saç tasarımcıları, “Avuçlarınızın arasında yaydığınız kremi saç köklerinin beş santim altından itibaren ıslak saçınıza uygulayın ve saçınızı atkuyruğu yaparak uçlara çok yedirin” diyor. Saçınız kuruyken uygulayacaksanız, saf olarak üst kısmına sürmeniz işleyen. Elektriklenen saç tellerinizi hafiflemek veya saçınıza bazı ışık integralini almak istiyorsanız, kremi saçınızın en üstünkörü yüzeyine uygulayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir