Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Müziğe Kaldığı Yerden Devam Edecek

Müziğe Kaldığı Yerden Devam Edecek

Vatani görevini tamamlayan Küçük İbo olarak ünlenen ses sanatçısı İbrahim Küçük, askerlik nedeniyle ara verdiği müziğe tekrar dönüş yapıyor.

 

Askerden Dönen Küçük İbo, Müziğe Kaldığı Yerden Devam Edecek, System.String[]
Vatani görevini tamamlayan Küçük İbo olarak ünlenen ses sanatçısı İbrahim Küçük, askerlik nedeniyle ara verdiği müziğe tekrar dönüş yapıyor. Küçük yaşlarda seslendirdiği şarkılarla dillerden düşmeyen ve “Küçük İbo” olarak ün yaparak tanınan sanatçı ve dizi oyuncusu İbrahim Küçük, vatani görevini tamamladıktan sonra tekrar müzik yaşamına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Asker dönüşü Konya’nın Hüyük ilçesine bağlı Çavuş Mahallesi’ndeki sanatçı festivalindeki konser programlarıyla hayranlarının karşısına çıkan İbrahim Küçük, gazetecilere yaptığı açıklamada, askerden 45 gün önce döndüğünü belirterek, müzik yaşamına kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. Bunun bir albüm çalışması değil, 2-3 şarkılık bir single olacağını dile getiren Küçük, şu bilgileri verdi: “İnternetten, çeşitli sosyal medyadan çalışmamız olacak. Amacım, şarkı yapmak ve müzik çalışması ile insanlara ulaşmak ve konserlere gitmek. Bu şekilde daha çok geniş kitlelere ulaşmak ve halkla buluşmak istiyorum.” “AYNI İBRAHİM’İM, SADECE YAŞIM BÜYÜDÜ” Artık büyüse de aynı İbrahim olduğunu da belirten Küçük, şöyle devam etti, “İnsan, değişiyor tabi; fikirleri, düşünceleri değişiyor. Ama baktığınız zaman ben yine de Küçük İbo’yum, insanlar yine de beni böyle tanıyor. Aradaki tek fark, yaşımın büyümesi. Ben aynı İbrahim’im, aynı duygu ve düşünceleri taşımasam da, ana temel aynı, yani temelimiz bu” dedi. İbrahim Küçük, Sonsuz Şükran Köyü Projesi ve burada düzenlenen festivalle ilgili olarak da, bu yıl ikinci kez gelerek böyle bir projeye katkı vermeye çalıştığını belirterek, “Geçen yıl askerde olduğum için katılamadım. Bir önceki yıl gelmiştim, çok güzel geçmişti. Bu sene yine program yaptım. Halkın ilgisi, saygısı ve sevgisi çok iyi. Ben keyif aldım. Umarım, burası da bizden keyif almışsa bizim için en büyük mutluluk budur” ifadelerini kullandı.

6 Yorumlar

 1. hale

  Ağustos 3, 2015 at 6:11 pm

  Müziğe Kaldığı Yerden Devam Edecek kucuk iboda hayran kitlesini yakalamis bir sanatci basarilar dilerim

  Cevapla
 2. BaruT

  Ağustos 3, 2015 at 6:20 pm

  Müzik diyince tüylerim diken diken oluyor Bu ibrahim giller gibileri türk gecmişinde olmayan lanet arapların müziği ile berbat batı ve osmanlı müziği karmaşası bir tür çıkardılar benim zavallı saf müzik kültürü olmayan halkımda nasıl oldu ise takıldı artlarına beş para etmez bazı kişileri unlu ve milyarder yaptı. Ortaokulda bir müzik ögretmenimiz vardı onun soyledikleri bu gün gibi kulaklarınd çınlıyor Asık türküler halkın bagrından kopan kililer tarafından yapılır demiş ve bir örnek vermişti Karadır kaşların Ferman yazdırırBu aşk beni diyar diyar gezdirir Lokman hekim gelse yarem azdırır Yaremi sarmaya yar kendi gelsin. Türkçenin saflıgına anlaşılırlıgına bakınız ben sevmiyorum arabeski marabeski Benin ozanlarım karacaoglan aşık veysel gibi olanlardı Herkese kara toprak gibi vefalı sevgililer dileğimle …..

  Cevapla
 3. Makinist

  Ağustos 3, 2015 at 8:34 pm

  yoLu açık olsun

  Cevapla
 4. edr

  Ağustos 3, 2015 at 8:35 pm

  hadi bakalım

  Cevapla
 5. FeLix

  Ağustos 3, 2015 at 9:55 pm

  başarılar dierim

  Cevapla
 6. Dogulu_Erkek

  Ağustos 3, 2015 at 9:59 pm

  paylaşım için teşekkürler :))

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir