Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Kadınların Hayattaki Önemi

Kadınların Hayattaki Önemi

Kadınların Hayattaki Önemi 

Kadınlara her zaman topum tarafından büyük bir önem verilmiştir.
Kadınlar ailenin kurucusu ve yöneticidir .her ne kadar söz sahibi erkekler gibi dursa da kadın olmadan evde ki sistem çöker . aile toplumun en küçük yapı taşıdır.ailenn ise tartışmasınız kadındır .kadınlar hayatta her alanda başarı sağlarlar .
Türk toplumu olarak kadına büyük bir değer vermişizdir .Seçme seçilme hakkın dail olmaka üzere her zaman diğer topumlardan bir adım önedidir kadın  aslında kadın sadece bir cinsyet değildir  kadın annedir, kadın siyasetçidir ,kadın toplumun huzurudur , kadın barıştır, kadın gelecek nesildir .Maalesef ki bazen kadına hayatta ki değerini de veremiyoruz . acı gerçeğimz bu bazı şiddet olayarı küçümseme , taciz , alay etme ..

Kadının toplum da büyük bir önemi vardır .kadın bir annedir . nesillerin devamıdır .Türk topumu olarak kadına her zaman daha fazla değer vermişizidir . Toplumun en küçük yapı taşı ailedir .Ailenn ise bir kadındır bir annedir .Bir kadın evi nasıl yönetir nasıl eğeitirse çocuklarını toplum da bu şekilde ilşerleyecektir . aslın da bir kadın bir tokumdur zamanın gelince anne olur ve yeni togumlar bırakır hayata tabii bıraktığı tojhumlar önemlidir kendi eğitimminder geçer . Günümüzde kadın olmak sadece kadın olmak değildir bir siyasetçi olmaktır bir anne olmaktır bir barış olmaktır .toplumun huzuru olamktır gelecek nesil olamktır .. kadın olmak her şey olmaktır. maalesef ki bazen  kadına gereken değeri veremiyoruz .Aksine o güzel yürekli insanlara hak etmedikleri şeyler yapıyoruz. şiddetin her türlüsü kötüdür ancak fiziksel olanı en iğrenç olanıdır. Son zamanlarda kadınlara yönelik taciz ve şiddet arttı .. bunalrla başa çıkmak çin bazı kadın hakları ruparı ortaya çıktı ama en önemisi kadın toplumdaki değerini bilmeli haklarını bilmelei kendini kendi savunmalı. Kadınların Hayattaki Önemi tartışmasız çok büyüktür. Kadın olmazsa sistem çöker


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir