Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

İşte Casillas’ın rahibe adayı takımı

İşte Casillas’ın rahibe adayı takımı

Henüz çocukken girdiği Real Madrid altyapısından yetişerek, kulübün arma isimlerinden birisi haline gelen Casillas, Porto ile 2 almanak kontrat imzalayacak.

Porto’nun, sözleşmeyi 1 sene bir kat daha uzatılma opsiyonu bulunacak. 2 yıllık bir kat daha sözleşmesi bulunan Casillas göre, Porto’dan başarı belgesi bedeli talep etmeyecek Real yönetimi, deneyimli kaleciye kontratı gereği kazanacağı 12 milyon euro’yu keza ödeyecek.

Böylece Porto’dan keza yıllık 5 milyon euro kazanacak Casillas’ın cebine, 2 yıl sonunda toplam 22 milyon euro girmiş olacak. Real Madrid yönetimi geleneklere göre internet sitesinden yayımladığı veda mesajında; “Herşey için teşekkürler Iker. Artık ayrılıyorsun ancak sonsuza pek Real Madrid’lilerin kalbinde olacaksın” ifadesini kullandı.

Casillas kariyerinin tamamını geçirdiği Real Madrid’de, 3 Şampiyonlar Ligi ve 5 La Liga şampiyonluğu yaşadı. Anlayışlı kaleci İspanya Milli Takımı -li da 2 Avrupa Şampiyonluğu ve 1 Mizaç Kupası kazandı. Real Madrid’in Casillas’ın yerine, Manchester United kalecisi David ayrıca Gea’yı transfer etmesi bekleniyor. (Ntvspor)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir