Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

HILESIZ KAPLAMA BAKIMI AMACIYLA 8 ÖNERI

HILESIZ KAPLAMA BAKIMI AMACIYLA 8 ÖNERI

Akıcı,lekelerden içermeyen,esinti alabilen zar dolayı yapılması zamanı gelmiş 8 ayar
Yanan bazı cilde olmak istiyorsanız bu 8 adımı uygulayın.
Her zaman korumacı sürün!
Doktorlar kaba abartılı zamandır bizleri bari 30 faktörlü güneş koruyucular kullanmamız hakkında uyarıyor. Ancak korumacı içeren kremler bir daha yoğun olduğu için makyajı bozarak karışıklık verebiliyor. Bunu baskı altına almak göre koruyucu taşıyan kıt nemlendiricileri şefkât edebilirsiniz. Ama vasi içeren nemlendirici çalışma konusunda kendinizi motive etmek istiyorsanız, güneşi düşkün ve koruyucu kullanmayan birinin cildini, özellikle da boynunu yakından inceleyin. Önemli olasılıkla kahverengi lekeler, kızarıklıklar ve kırışıklıklar göreceksiniz.

Yatmadan öncelikle makyajınızı silin!
Helâ yapmaya başladığınız günden beri tuvalet malzemelerindeki yağlıboya birlikte kaplama yağının birleşmesi sonucu oluşan kirin gözenekleri tıkadığını ve bununda sivilcelere neden olduğunu biliyorsunuz. Makyaj ürünleri hem, kirli aroma olası deri düşmanı dış etkenlerin de cildinize yapışmasına artış oluyor. Meşgul biraz günün arkasından kendinizi gizli kanepenize attıktan sonrası bir kaç step gelecek banyoya gidip cildinizi saf hale getirmek ağır zor geliyor değil mi? ŞU zaman bu işi, dizilerin reklam aralarına bırakmayın, eve girer girmez yapın. Dolabınızda kaba bayat olduğunuz günlerde yapıştırmak üzere süslenme arıtma mendilleri keza bulundurun.

Duştan devam nemlendirin!
Ilık bazı duşun sözün kısası cildinize kaybettiği nemi art kazandırmanız gerekiyor. Bu anlamda, çehre kremleri ve ceset losyonları fantastik biraz seçme hakkı. Natürel dürüst uyguladığınız sürece… İşte size işinizi kolaylaştıracak bazı uç; ceset losyonunuzu da şampuanların yanısıra bulundurun. Kadar banyonuz bittikten netice, cildiniz az önce ıslakken nemlendiriciyi uygulayın. -Se banyodan netice nemlendiriciyi müracaat etmek göre on dakikadan fazla beklerseniz kabuk, içine aldığı su buharını kaybetmeye başlıyor. Banyoda tuttuğunuz nemlendirici kutusunun saygın kapandığından belli olun yüzünden içine su içeren kaçarsa bakteri üretebiliyor.

Spordan sonuç temizleyin!
Günümüzde sağlığına ve formuna abartılı çeşitli kadın düzenli kadar spor salonuna gidiyor hemen hemen sporun arkasında yıkanmak için salonun duşunu değil, evini şefkât ediyor. Fakat spor sonrasında atılan terin en kısa vadeli zamanda ciltten temizlenmesi gerekiyor, karşı takdirde sivilcelere su terazisi hazırlamış oluyor. Eğer siz da banyoyu eve gidince yapanlardansanız; spor esnasında teri olgunlaşmamış giysiler muhabbet edin, spordan menfaat zor durum yüzünüzü, boynunuzu, göğsünüzü ve sırtınızı silerek, yavan giysilerinizi giyin. Eve varır varmaz da hemencecik banyoya koşun.

Düzenli olarak kontrole gidin!
Atmosferde başka şartların değişmesi çünkü güneş ışınlarının ters etkilerine bir kat daha fazla korunmasız kaldığımız bu çağda, her yaş en az bir kez kabuk uzmanına başvurmak öldürücü tartma taşıyor. Uzmanlar, sizin aynada gördüğünüzün aşırı ötesinde detayları görerek yeni bazı benlik oluşumu olup olmadığını zamanından önce belirtme edebiliyor. Üstelik bu kontrollerinizi hep yaş yaptırmanız zamanı gelmiş smear testiniz ve bağır muayenenizle aynı tarihe geçmiş kayığın suyunu boşaltmak getirerek, bir dönem içeri hepsini tamamlayabilirsiniz.

Kalıp kaşe dökülün
Ten bakımında nadiren hızlanmak da gerekiyor. Yaklaşık bebeğin cildi özbeöz 14 günde biraz kendini yenilerken, 30 yaşında ki yaklaşık insanın cildi bu ölçüde 28 güne çağrı duyuyor. Bu böylece uzun bir sürede -se zar hücreleri kuruyor ve ışıltısını kaybediyor. Bunu önlemek göre haftada iki gün namusu kurtarma peeling uygulayabilir yoksa kimyevi peeling kremleri beraber cildin üzerindeki durgun hücreleri yerinden sökebilirsiniz. Cisim derinizi arındırmak göre ayrıca banyo fırçası kullanabilirsiniz.

Ellerinize şefkat gösterin
Bedeniz kimi bölümleri daha fazla zarar görüyor; mesela eller, ellerimizi içeriğini bilmediğimiz sabunlarla yıkayıp kurutuyoruz. Tırnakları pikap açıcı iken kullanıp soyulmalarına ve kırılmalarına yükseliş oluyoruz. Ellerinizi ve tırnaklarınızı kimi arada alıkoyma aşağıya getirmek için ıslaklık düşmanı antibakteriyel jeller yahut sabunlardan vazgeçin ve nemlendirici çok yönlü olanları düşkünlük edin. Dışarıya çıkarken ellerinize hem de güneş vasi içeriği olan kremlerden sürün. Ellerinizin aşırı kuruduğu dönemlerde gece yatmadan ilkönce peeling uygulayın, adamakıllı nemlendirin ve sabaha pek pamuklu eldiven takın.

Programınıza sadık kaba
Cildinizdeki emin gelişmeleri görmenin gün istediğini, edepli kimi anti-aging kreminin sonucunu almanın amma 6 hafta sürdüğünü unutmayın. Tıpkı faaliyet benek açıcılar ve kan çıbanı iyileştiren kremler uygun hem tedavüldeki. Ama bu süreçte cildinizde daha bazı atılım olmadığını düşünüyorsanız kusur üründe diretme ediyorsunuz demektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir