Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Galatasaray, cila anda devreye data ve…

Galatasaray, cila anda devreye data ve…

SPORX DAR VE DERIN DAĞ GEÇIDI HABERLER- Napoli’nin Udinese’den Allan’ı alması devam takımdaki geleceği kavgacı ülkü giren Türk asıllı şans ara tarla oyuncusu Gökhan İnler’in, Premier Lig’in papaz adayı takımı Watford’dan yeni başlayan teklifi kabul etmek üzereyken Galatasaray’dan yeni gelen kimi hareket aşkın belirleme değiştiği ifade edildi.

İtalyan basınında durum yüzölçümü habere dolayı; Gökhan İnler, Napoli’nin kendisine yeni vakit planları içinde yer almadığını belirtmesinin gerisinde kendisine kulüp aramaya başladı. Bu noktada Watford devreye bilgi ve Gökhan İnler birlikte birlikte Beşiktaş’ın de hareket yaptığı stoper Miguel Angel Britos’u iletmek için girişimlere başladı. Gökhan, Watford’dan yeni başlayan teklifi samimi karşıladı kıtı kıtına İstanbul’dan giren bir telefon katışıksız gidişatı değiştirdi.

İddialara dolayı; Galatasaray, Gökhan İnler göre devreye data ve yıldız orta alan oyuncusu 2.5 milyon euro almanak ücretten 3 mevsimlik biraz kontrat önerdi. Sarı kırmızılıların, Napoli’ye da 3.5 milyon euroluk bir başarı belgesi teklifi olduğu kaydedildi.

İtalyanlar’a karşı, Galatasaray bu transferi bitirmeye aşırı yaklaştı.

GÖKHAN İNLER’İN KÜNYESİ 

* 31 YAŞINDA
* 2011’DE UDINESE’DEN NAPOLI’YE 11 MİLYON EUROYA TRANSFER OLDU
* 259 SERIE A MAÇINA ÇIKTI
* 13 ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇINDA OYNADI
* 20 UEFA AVRUPA LİGİ MAÇINDA RESMI ELBISE GİYDİ
* SERIE A’DA 15 EREK 21 ASİST YAPTI
* İSVİÇRE FORMASINI 79 KEZ GİYDİ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir