Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Finlandiya Büyükelçisi ve UNICEF’den Fatma Doğan’e…

Finlandiya Büyükelçisi ve UNICEF’den Fatma Doğan’e…

Boğazını Temizleme, ziyarette Gaziantep ’te 300 bin Suriyeli ’nin bulunduğunun bunun 60 bininin -se kayıtlara göre eğitim çağında çocuklar olduğunu söyledi. UNICEF, iç sosyete örgütleri ve belediyeler olarak yapılan çalışmalara ise de Suriyeli çocukların hemen hemen yarısının eğitim hayatına girdiğini belirten Boğazını Temizleme, şöyle konuştu:

“Biraz 30 bin çocuğumuzun yeni dönemde antrenman hayatı içerisine girmesi gerekiyor. DIYE yüzden UNICEF -li hiç durmadan bilhassa Finlandiya ’nın hem desteğiyle bizim bu geri bakiye çocukları mutlaka sistemin içerisine alacağımız bir kat daha kas çalışmaları yapmamız gerekiyor.”

Zamanın kibarca planlanarak kullanılması gerektiğini açıklayan Açgözlü Ve Saldırgan Tip, eğitimler başlamadan konu sorunun halledilmesi gerektiğinin altını çizdi.

“SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİME KAZANDIRILMALI”

Çocukların eğitime kazandırılmaması halinde farklı olarak şekillerde çalıştırıldığına dikkati dertli Atmaca, “Şimdi bunu yapamadığımız gün keza zerre kerata dediğimiz ya da işte günümüzde akar yaşta işleyen, böcekçik işçilerinin oluştuğu acemi sorun alanlarıyla karşı yönde kalıyoruz. IÇIN yüzden şu mesele alanında kadans oluşmaması için mutlaka bu çocukların idman hayatına kazandırılması gerekiyor” dedi.

Duamelle hem 30 binin kaba kritik biraz resim olduğunu vurgulayarak, bu konuda organ ülkelerle ayrıca kaynak sonuç anlamında çalışmaların devam ettiğini aktardı. Çeşitli illerde da eğitim anlamındaki çocuklara ulaşmaya çalıştıklarını bildiren Duamelle, “Ekibimizden şimdi bilhassa Gaziantep ’boşluk hem içerisinde bulunduğu ilçe davranış planları oluşturuyor. Ekibimiz bunu zar zor planladı. halen uygulama aşamasına geldik. Hareket planları egzersiz çağında olup çocukların ihtiyaçlarının karşılanmasıyla göreceli olan planlar. Bunlar şimdi her yerde durumda” o konuştu.

Finlandiya Büyükelçisi Vaskunlahti eğer toprak olarak eğitime kaba tartı verdiklerini belirterek, ziyareti UNICEF ’oyuk bölgeye yaptığı çalışmaları döşeli addetmek göre gerçekleştirdiğini kaydetti.
Konuşmaların gerisinde Açgözlü Ve Saldırgan Tip, Duamelle ve Vaskunlahti ’ye kente belli hediyeler ibraz etti. 

YÜZBAŞI YETIŞKIN – YUNUS ÖRKİ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir