Breaking News

Dul Kadın

+18 fıkralar bütün Dul Kadın fıkraları en güzel Dul Kadın fıkraları  en iyi Dul Kadın komik fıkraları  Dul Kadın Kacamak fıkrada.

Jack ve arkadaşı Bob, kayak yapmaya Kuzeye gitmişler. Bir kaç saat yol aldıktan sonra korkunç bir kar fırtınasına yakalanmışlar.Yakındaki bir çiftlik evine arabalarını çekmişler ve evin çekici hanımından geceyi orada geçirmek için izin istemişler. – “Dul bir kadınım ben diye açıklamış hanım, Eğer evimde kalmanıza izin verirsem komşular dedikodu yaparlar.” -Endişelenmeyin demiş Jack, ahırda da rahat edebiliriz. Bir sene sonra Jack, dulun avukatından bir mektup almış.Arkadaşı Bob`u çağırarak sormuş: – Bob, şu çiftliğinde kaldığımız çekici dul kadını hatırlıyor musun ?” – Evet, hatırlıyorum. – O gece geç vakit eve gidip, lez sohbet o kadınla yattın mı ? – Evet, itiraf etmeliyim ki bunu yaptım. – Ona kendi adın yerine benimkini verdin mi peki ? Gabile chat Bob yüzü kızararak cevap verir: – Evet, korkarım öyle yaptım. – Eh, sana çok teşekkür borçluyum dostum. Kadın ölmüş ve çiftliğini de bana bırakmış.

About Rojhat

Check Also

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ?

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ? Uykusuzlıuk günümüz sorundan birisi:maalesef geceleri uyuyamıyor sabahları uykumuzu alamadığımız için kalkmak …

10 comments

  1. Gerçek sandım.. SÜPER OLMUŞ: ) )

  2. güzeldi süper :))))))))))) ne ekersen onu biçersin.

  3. paylasım için teşekkürler

  4. Paylaşim için saol üstadimmm :))

  5. hahahahahah harika ya :))) Amerikan fıkrasından bu beklenır :p

Bir cevap yazın