Breaking News

Güzel söz

Güzel söz
Harflerin farklı sıralarda dizilmesiyle ortaya çıkan kelimeler farklı sıralarla dizilip cümleleri anlamı güzel cümleleri oluşturuyor .. bizi etkieyen duyulandıranlara da güzel söz diyoruz smile ifade simgesi güzel söz denince aklımıza şairler yzarlar ve çok anlamlı insanı derinden etkeyen duygulandıran düşünceler geçer  haksızda değiliz sözler insanı bazen derinde etkiler . Basit bir cümledir ama anlamı büyüktür. Sadece harflerden oluşan kelimeler bir araya geldiklerin de derin anamalr içeren cümleler oluşur.
Kim blir ne acılar ne dertler ne aşklar ne hüzünler yaşadıar da yazdılar o sözşleri . bzi okuduğumuzda etkileyen sözler yazanalrı nasıl etkiledi ki çıktılar ..  Tartışmasız insanın üzerinde etkisi büyük .. sözler ayrıca iletişimdir de duyguların tercumanıdır da ..
Bir kadını kendine aşık etmeyi de sözler sağlar bir insana duyduğunuz nefreti de sözler sağlar.. Anneye olan doğal içten karşılıksız seviyi de sözer anlatır .. kötülük yapmış toplumca dışlanmış birine de sözlerle bir şeyler anlatırız. Bazı sözlerler kalbe dokunur ..
Güzel sözler duymanız .. söylediğiniz sölerle karşınızdakini etkilemeniz umuduyla ..

About Rojhat

Check Also

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ?

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ? Uykusuzlıuk günümüz sorundan birisi:maalesef geceleri uyuyamıyor sabahları uykumuzu alamadığımız için kalkmak …

Bir cevap yazın