Breaking News

Aşkada teknoloji karıştı .. Sanal Aşk

Aşkada teknoloji karıştı .. Sanal Aşk

Bir çok sosyal ağ yada her hani bir platform olmak üzere bir çok sanal aşk yaşanmaya bve gün geçtikçe sayıları artmaya başladı .. ve artmayada devam edecek  öncelik inanmak, güvenmek, ya erkekse ya dediği gibi genç değilse ya da sahte hesapsa korkularını sanalda tanışıp yakınlaşanlar iyi bilir. Defalarca sorarlar kendilerine bu soruları ama sonıun da inanamayı seçerler. Gerçekten var mı Sanal aşk ? .. Aşk var mı için de ? Klavyede ki karakterleri kullanılarak yazdıkların aşkı taşır mı karşıya .. ya güveni ..
Bİr ilişkide ki en önemli şey bence güvendir güven oldu mu olur .. Güvenebilecek misin gerçek anlamda tanımadığın birine . Onca mesefa varken oranda katlanabilecek misin dokunmadan görmeden hissetmeden sevmeye ? Sanal aşk zordur belki de yoktur . bir çok insan kendini kandırıyordur . Onca sanala aşk yaşan insan varken hala sanaldan sevilim var dediğin de inanmaz kimse  aşkı illa dokunmak birlikte olmak yakın olmaka olarak görenler var .Bir çok kişinin sanaldan aşk yaşadığını biliyoz elbette çoğu eçici hevesler ama erçekten bir araya elen birlikte olan hatta evlenen insanlar da mevcut . Karşınızdakine üvenmek ve güven vermek sizin elinizde kin ne dediğini önemsemeyin sanal da olsa karşınız daki insan inanıp güveniyorsanız olmayacak diye bir şey yok ama sanal zordur çokta kaptırmamak gerek .

About Rojhat

Check Also

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ?

Uykusuzluk …Uyuyamıyor musnuz ? Uykusuzlıuk günümüz sorundan birisi:maalesef geceleri uyuyamıyor sabahları uykumuzu alamadığımız için kalkmak …

One comment

  1. paylasim icintskler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir